Pomůžu ti s výběrem dárku. Tvůj Zaza :)
Neohodnoceno

BOX BOHEMIA SEKT

Geniální dárkový box s bublinkami potěší nejen ženy, ale všechny, kdo milují překvapení a výborné jídlo. Pokud tedy hledáte něco opravdu překvapivého, medově sladkého, neodolatelně křupavého, lehce pikantního i příjemně opojného, exkluzivní BOX BOHEMIA SEKT předčí vaše očekávání, protože splňuje všechny uvedené podmínky.

 

Jakou bednu vybrat?

Zaza box
Skladem
Kód: 529
2 790 Kč
Kategorie: PRO ŽENY
BOX BOHEMIA SEKT
Novinka
ZDARMAZDARMA

Geniální dárkový box s bublinkami potěší nejen ženy, ale všechny, kdo milují překvapení a výborné jídlo. Pokud tedy hledáte něco opravdu překvapivého, medově sladkého, neodolatelně křupavého, lehce pikantního i příjemně opojného, exkluzivní BOX BOHEMIA SEKT předčí vaše očekávání, protože splňuje všechny uvedené podmínky.

 

Bohemia Sekt

Tradiční značka, která se na šumivé nápoje specializuje už neuvěřitelných 77 let! Čím jiným tedy navodit sváteční atmosféru a zapít oslavence nebo zpečetit úspěch než právě českými bublinkami?

Džem rakytníkový Via Delicia

Slogan rodinné manufaktury Via Delicia „Vím, co je dobré“, mluví za vše.Bobulky rakytníku řešetlákového, kterým se právem přezdívá sibiřský zázrak, si uchovaly značný obsah prospěšných látek i poté, co byly zpracovány do zdravého pikantního džemu. Stačí zabořit lžičku, ochutnat a slastí přivřít oči.

Paštika kachní s jablky Via Delicia

Další skvost stejné značky, která mimo jiné čerpá inspiraci z téměř 100 let staré kuchařské knihy. Delikátní paštika je založena na proslulých francouzských recepturách. Vyrábí se z kachního masa a kachních jater, ke kterým přidali svěží jablíčka a voňavou cibulku.

Tmavá čokoláda s pekanovými ořechy Janek  

Ručně vyrobená hořká čokoláda s pekanovými ořechy z Čokoládovny Janek je provoněná zrníčky pravé vanilky

Bílá čokoláda s mandlemi Janek

Sladká bílá čokoláda provoněná zrníčky pravé vanilky. Do každé tabulky Janek navíc přidal víc než pětinu ručně přebraných mandlí, a tak budou chuťové pohárky naplněné až po okraj.

Banánové chipsy v jogurtu NutWorld

Křehkými sušenými banánovými plátky můžete doladit k dokonalosti svou snídani, nebo je lze klidně mlsat jen tak. Jsou obalené v nakyslé jogurtové polevě, která se krásně doplňuje se sladkým ovocem schovaným uvnitř.

Sypaný čaj Bylinca: Báječná žena

Unikátní čajová směs z pěti pečlivě vybraných (báječných) bylin byla namíchána speciálně pro něžné pohlaví. Čaj má neobyčejně lahodnou chuť, příjemné aroma a navíc krásně vypadá. Není potřeba jej dále doslazovat, protože už je přirozeně sladký.

Popcorn medový Bopcorn

Už prasklo, který popkorn chutná božsky! Aby ne, křupavé kukuřičné pukance chutnají úžasně díky glazuře z ryze českého lipového medu, který dodává Robert Chlebiš ze Šilheřovic. Znáte to – dáte si první a nemůžete přestat.

Pokud zatím tápete, jaký dárek vybrat a nemíníte trávit celé hodiny v obchodních centrech nebo zdlouhavým tápáním na e-shopech, ZAZA boxy vás těchto starostí ušetří. BOX BOHEMIA SEKT obsahuje výběr těch nejkvalitnějších produktů, které jinde neseženete. Všechny potraviny jsou trvanlivějšího charakteru, takže se nemusíte bát, že by se brzy po oslavě zkazily. Jiný dárek už nehledejte, s originálními a pečlivě zabalenými boxy máte vyhráno.

 

  • Bohemia Sekt Demi Sec jakostní šumivé víno bílé 0,75 l
  • Džem rakytníkový 175 g / Via Delicia
  • Kachní paštika s jablky 130 g / Via Delicia
  • Mléčná čokoláda s pekanovými ořechy 95 g / Čokoládovna Janek
  • Bílá čokoláda s mandlemi 105 g / Čokoládovna Janek
  • Banánové chipsy v jogurtu 200 g / NutWorld
  • Sypaný bylinný čaj: Báječná žena 50 g / Bylinca
  • Popcorn medový 0,7 l / Bopcorn

 

*Fotografie je pouze ilustrační, přesný obsah boxu je uvedený v popise